0915-314-4664

051-3847-6525

نسخه رایگان وب فتوشاپ به زودی

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

کمپانی ادوبی آزمایش نسخه رایگان وب فتوشاپ را شروع کرده و برای معرفی این نرم افزار به کاربران بیشتر این سرویس را در دسترس همه قرار می دهد.

نرم افزار فتوشاپ یکی از بهترین ها در زمینه ویرایش عکس است که کاربران زیادی در سراسر جهان دارد.
کمپانی ادوبی تصمیم گرفته دسترسی به این نرم افزار را آسانتر کند که افراد بیشتری در سراسر جهان بتوانند با فتوشاپ عکس های خود را ویرایش کنند.
به گزارش ورج این شرکت در حال آزمایش نسخه رایگان وب فتوشاپ در کشور کاناداست.
جایی که کاربران می‌توانند ازطریق حساب کاربری به آن دسترسی داشته باشند. سرویس جدید ادوبی در دسته‌ی فریمیوم (freemium) قرار می‌گیرد و این شرکت قصد دارد درنهایت بعضی از ویژگی‌های انحصاری کاربران اشتراکی را از آن حذف کند. البته ابزارهای موجود در نسخه‌ی رایگان نیز برای انجام کارهای استاندارد کافی می باشد و می‌توان آزادانه آن‌ها را به‌کار برد.

می‌خواهیم دسترسی به فتوشاپ را آسان‌تر کنیم تا افراد بیشتری آن را امتحان و کار با آن را تجربه کنند.

ماریا یاپ، معاون بخش تصویربرداری دیجیتال ادوبی

ادوبی اولین‌بار نسخه‌ی وب فتوشاپ خود را در ماه اکتبر منتشر کرد که کاربران می‌توانستند از آن برای ویرایش‌های ساده استفاده کنند؛ اما این سرویس به همه‌ی ویژگی‌های نرم‌افزار اصلی دسترسی نداشت. درواقع، نسخه‌ی وب بیشتر به‌عنوان سرویسی برای همکاری با دیگر طراحان معرفی شد تا افراد بتوانند از نظر دیگران هنگام ویرایش تصاویر بهره‌مند شوند. افراد می‌توانستند در تصویر تغییر ایجاد و روی آن حاشیه‌نویسی کنند و درنهایت آن را به صاحب اصلی بازگردانند.

در ماه‌های اول پس از انتشار اولیه، ادوبی به‌روزرسانی‌های انگشت‌شماری را برای این سرویس منتشر کرد و قابلیت‌های آن را افزایش داد. هدف شرکت از ارائه‌ی نسخه‌ی وب فتوشاپ این است که کاربران بیشتری را برای خرید نرم‌افزار خود جذب کند. این شرکت مسیر مشابهی را با تعدادی از اپلیکیشن‌های موبایل خود ازجمله Fresco و Express در پیش گرفته است.

هنوز جدول زمانی دسترسی گسترده‌ی نسخه‌ی فریمیوم فتوشاپ وب منتشر نشده است. همچنین، این شرکت به‌روزرسانی‌های مختلفی را به آن اضافه می‌کند تا کاربران بتوانند با آزادی بیشتری تصاویر خود را ویرایش کنند.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با ما تماس بگیرید

از راه های زیر می توانید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

+98 513 8476525

آدرس ما

مشهد – خیابان سناباد – بین سنباد 53 و 55 

canonkhoroasan

canonkhoroasan_camera